Nový web
Přeskočit navigaci

Novinky / akce

25.-27.10.2018 Prezentačné dni jeseň 2018

Pozývame Vás na "Jesenné prezentačné dni" k autorizovanému predajcovi firme GARGO Piešťany,

25.10.2018

celá novinka

Výstava OLOMOUC

22.-24.3.2018 Stavotech

28.11.2017

celá novinka

Kniha spokojených zákazníků » Ke stažení »

Zelená Linka: +420 800 372 466
(800 DRAGON)

Videokanál Vanellus


Produkty

 • Kanadská krbová kamna

  Krbová kamna špičkové kvality od kanadských výrobců. Pestrá nabídka pokrývá vše od malých ocelových kamen až po velké majestátní modely.

 • Kanadské krbové vložky

  Kanadské krbové vložky s nejrůznějšími parametry, s klasickým i moderním designem. Nabízíme modely do malých i velkých krbů s výkonem určeným pro nejrůznější velikosti místností.

 • Ventilátory Ecofan

  Ventilátory Ecofan s patentovanou technologií zajistí rovnoměrnější temperování místnosti nejen v blízkosti krbových kamen nebo jiného zdroje tepla.

 • Ceník

  Přehledný ceník veškerých nabízených modelů krbových kamen, krbových vložek a příslušenství.

 • Parametry kamen

  Souhrn všech důležitých parametrů krbových kamen a krbových vložek z naší nabídky. Usnadní vám výběr těch správných kamen nebo krbové vložky přesně pro vaše účely.


Články a zajímavosti o krbových kamnech

Spalování dřeva – zelená volba

Palivové dřevo je obnovitelný, ekologický a cenově nenáročný zdroj energie. Přečtěte si jak snížit své náklady na vytápění. Začněte zároveň šetřit životní prostředí s pravými kanadskými krbovými kamny a vložkami od společnosti Dragon JH s.r.o.

čtěte více »

Krbová kamna od Dragon JH s.r.o.

Unikátní design krbových kamen jako žádný jiný, výhled do ohně a jedinečné hoření plamene. To jsou krbová kamna a vložky Regency Fireplace Products, Pacific Energy a Hampton Cast Iron Fireplaces - ta správná volba.

čtěte více »

Proč krbová kamna na dřevo?

Mnoho domácností stále vytápí své domovy lokálně. A právě tady je problém se spalováním uhlí, které produkuje mnoho škodlivin. Přečtěte si proč přejít na ekologické splaování dřeva v kanadských krbových kamnech.

čtěte více »