Regency

Krbová kamna Regency® Classic™ F2450

Regency
79.980 Kč
vč. DPH
66.099 Kč bez DPH

Kanadská krbová kamna REGENCY F2450 MEDIUM

Model Regency F2450 se řadí do tradiční řady kamen ve středním provedení tzv. Medium s výrazně větší spalovací komorou, tudíž možností používání delších polen pro dlouhou dobu hoření, případně celonoční a celoroční provoz. Tento produkt je velmi oblíbeným modelem díky poměru pořizovací ceny a výkonu kamen. Je taktéž jedním nejžádanějším typem pro vytápění domu o podlahové ploše až 150m2. Regulovatelný výkon od 4-16 kW umožňuje téměř bezobslužný celodenní provoz a díky dvouplášťovému provedení a šíření tepla konvekcí, vytopí bez problémů běžné 4-5 místností běžné velikosti, které jsou propojeny většími prostupy, případně otevřeným schodištěm. Je často používáný zákazníky i u nízkoenergetických domů jako jediný a hlavní zdroj tepla. 

Inovovaná řada F2450 je oproti původní řadě F2400 vylepšena přídavným deflektorem v horní části spalovací komory, který chrání plášť před přetápěním a prodlužuje dobu hoření.

Podobně jako u menšího modelu F1150 Small se dodává buď v základním provedení tzn. samostatná jednotka krbových kamen, matné černé dveře, případně efektnější dveře v niklovém provedení (sortiment za příplatek). Zákazník má možnost volby spodní část mezi podstavcem s magnetickým uzavíráním a velice efektními nožkami opět v černém, nebo niklovém provedení (sortiment za příplatek)

Taktéž jako u předchozího modelu F1150 je možno pozměnit design za použítí vrchní desky Airmate případně zvýšit konvekci díky tichému, elektrickému ventilátoru umístěného v zadní části krbu (sortiment za příplatek)

 

 

Přednosti kanadských kamen REGENCY F2400 MEDIUM

  • nadčasový design
  • dvojí spalování
  • dvojí plášť
  • doživotní záruka na konstrukci kamen
  • dlouhá doba hoření
  • malé množství popela

Kód zboží:
F2450M
Výkon v kW (rozsah):
4 - 16
Interval přikládání:
9 hodin
Maximální délka polen:
450 mm
Emise (g/hod):
3,4
Průměr kouřovodu (mm):
150
Připojení kouřovodu:
Horní
Vyhřívaný prostor (m2):
150
Palivo:
dřevo
Nožičky:
podstavec Regency
Nožičky:
nožičky černé Regency
Nožičky:
nožičky zlaté Regency
Nožičky:
nožičky nikl Regency
Nožičky:
podstavec nový Regency
Dvířka:
dvířka černá Regency
Dvířka:
dvířka černá s niklovým proužkem Regency
Provedení:
ocel