Krbové vložky

Kanadské krbové vložky

Pokud chcete kvalitní krbovou vložku, tak kanadské krbové vložky od společností Regency, Pacific Energy a Hampton jsou pro Vás to pravé. Tito výrobci mají zkušenosti v oboru výroby krbových vložek již více jak 25 let,  díky čemuž se dostali na světovou úroveň. Kombinují tradiční kvalitní zpracování s moderními technologiemi spalování a dosahují tak neuvěřitelných výsledků.

Přednosti Kanadských krbových vložek

Pro kanadské krbové vložky v naší nabídce je typické: doživotní záruka na spalinovou komoru, vysoká účinnost (i přes 80%), dlouhá doba hoření (až 24 hodin), dvojí spalování, minimum popela, prvotřídní kvalita, prvotřídní designové zpracování a příznivá cena. Kanadské krbové vložky umožňují jednoduchou montáž do stávajícího otevřeného krbu. To jsou hlavní důvody, proč právě kanadská krbová vložka.

Varianty krbových vložek

Nabízíme krbové vložky se širokou škálou výkonů (9 - 26kW), dobu hoření (až 24 hodin), rozměrů, designových zpracování, různě provedené doplňky (například pozlacená dvířka) a výběr z několika povrchových úprav, včetně porcelánovéoceli.

Krbové vložky jsou ekologické

Spalování dřeva v krbových vložkách naší nabídky je nejen příjemným zážitkem, ale navíc šetříte přírodu. Všechny krbové vložky prošli přísnou certifikací EPA. Díky technologii dvojího spalování produkují malé emisí, které u některých vložek dosahuje hodnot pod 3g/hodinu.