Technologie REGENCY

Volně stojící kamna na dřevo mohou přinést nadčasovou eleganci a teplo prakticky do každé místnosti; ladí téměř s jakýmkoli stylem od moderního minimalismu až po teplo a pohodlí rustikálního nebo tradičního designu. Abyste si užili teplo a pohodlí dřevěného ohně, nepotřebujete krb.

Krbová kamna Regency jsou navržena tak, aby byla krásná a zároveň odolávala drsným provozním podmínkám, a jsou podporována nejkomplexnější omezenou doživotní zárukou v oboru. Regency vyrábí širokou škálu volně stojících kamen na dřevo v různých stylech, velikostech a povrchových úpravách. Tato příručka pro kupujícího vám pomůže vybrat tu správnou kamna na dřevo pro vaše potřeby.

Volně stojící kamna na dřevo

Protože jako zdroj paliva používají dřevo a nepoužívají plyn ani olej, snižují kamna na dřevo závislost na drahých neobnovitelných palivech pro vytápění domácností, a proto mají nízké náklady na vlastnictví - přičemž hlavními náklady jsou palivové dřevo.
Nejnovější kamna na dřevo Regency, The Regency Cascades a Pro-Series, jsou vysoce účinná trojitá kamna s technologií Eco-Boost. S technologií Eco-Boost získáte delší dobu hoření a zvýšenou účinnost paliva, což znamená, že naložíte kamna méně, získáte více tepla po delší dobu a během sezóny ušetříte náklady na dřevo.
Kamna na dřevo Regency vám ušetří peníze na dřevo a umožní vám vypnout pec v domácnosti, využívat zónové vytápění poskytované kamny a sledovat, jak se zmenšují účty za palivo.

Nejlepší záruka v oboru

Všechny krby Regency jsou vyráběny v Severní Americe v našem nejmodernějším výrobním závodě. Při výběru nákupu kamen na dřevo Regency vybíráte vysoce kvalitní řemeslné zpracování, špičkové materiály a špičkovou podporu v oboru! Dodejte svému domovu teplo a pohodlí krbu, vytvořte si vzpomínky, které vydrží po celý život, a odpočiňte si s vědomím, že na vaše kamna Regency na dřevo se vztahuje nejlepší záruka v oboru.
Společnost Regency nabízí omezenou doživotní záruku na všechna naše kamna na dřevo a také 10letou 100% záruku na původní katalytický spalovací hořák, přičemž oba v tomto odvětví nemají obdoby.
Věříme, že kvalita je v detailech, a každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom vytvořili jedny z nejdelších a nejlepších krbových produktů na trhu.

Výhody kamen na dřevo

1. Vysoce efektivní

  • Kamna na dřevo Regency mají účinnost vyšší než 76%. Použití méně dřeva znamená méně sekání, méně vytahování a méně nakládání!

2. Ekologické

  • Krbová kamna Regency Pro-Series a Cascade Series jsou plně certifikována podle EPA 2020 a produkují méně než 2,0 gramy / hodinu emisí - odhadované snížení emisí o 96% ve srovnání s tradičním otevřeným krbem.

3. Minimální renovace

  • Kamna na dřevo Regency vyžadují minimální odstup, ochranu podlahy a nainstalované odvětrávání. To znamená malou nebo žádnou změnu vaší stávající struktury.

4. Napájení je vypnuto, teplo zapnuto

  • Všechna kamna na dřevo Regency pracují bezpečně bez elektřiny a budou i nadále poskytovat komfort sálavého tepla. Regency vás a váš domov udrží v teple bez ohledu na povětrnostní podmínky.

5. Zaručená kvalita

  • Regency Fireplace Products staví naše dřevěná kamna od nuly za použití prvotřídních surovin a garantujeme kvalitu našeho řemeslného zpracování s nejkomplexnější zárukou na sporák i katalytickou spalovací komoru.

Vyberte si svůj styl

Krbová kamna Regency přicházejí v mnoha stylech navržených tak, aby se bez problémů integrovaly do každého domova a ladily s jakýmkoli dekorem.
Ri50 přináší do Severní Ameriky moderní skandinávský design. Tato jednotka 3stranné pozice má gilotinové dveře pro snadné nakládání a čištění a je vybavena volitelnými dřevěnými úložnými boxy, které dotvářejí vzhled.

Řada Regency Pro nabízí spojení klasického stylu kamen na dřevo s moderními, čistými hranatými liniemi. Tato vysoce účinná kamna jsou vybavena technologií trojitého spalování Eco-Boost, což vede k dlouhé době hoření, vysoké účinnosti a emisím, které překračují pokyny EPA 2020.

Série Regency Cascades je naší nejnovější aktualizací staré klasiky. Tato tradičně navržená kamna přináší inovativní technologii trojitého spalování Regency Eco-Burn do klasického designu, který obstál ve zkoušce času.

Extra funkce

  • Vyhlídková plocha: Kromě designu je jedním z nejdůležitějších aspektů kamna na dřevo vyhlídková plocha. Nic se nevyrovná přirozenému blikání dřevěného ohně a kamna na dřevo Regency se snaží maximalizovat váš zážitek ze sledování s velkými viditelnými plochami.
  • Systém Airwash: Systém Airwash společnosti Regency je zabudován do všech našich modelů kamna na dřevo. Systém Airwash pomáhá odstraňovat usazeniny na skle strategickou cirkulací vzduchu uvnitř kamen během spalování, což má za následek sníženou údržbu, čištění skla a zajištění nejlepšího pohledu na váš oheň.
  • Popelníky: Popel je nevyhnutelným vedlejším produktem spalování dřeva, ale popelníky pomáhají minimalizovat nepořádek a snadno se čistí. Zásuvky na popel vám ušetří čas a potíže při čištění kamen na dřevo.
  • Těžké závěsy a dveřní západka: Závěsné závěsy společnosti Regency se nikdy neohnou ani nezlomí, což znamená, že se dveře nikdy neklesnou a i po 20 letech budete i nadále dostávat vzduchotěsné těsnění. Naše dveřní zámky jsou z kované oceli a jsou nastavitelné i vyměnitelné. Tyto podrobnosti se týkají každého sporáku, který společnost Regency vyvíjí a vyrábí, a zajistí, že koupená kamna vydrží na celý život.
  • Snadné a bezpečné nakládání: Některá kamna na dřevo Regency jsou navržena tak, aby se dala snadno nakládat dveřmi, které se otevírají o 170 ° pro plný nerušený přístup; a jsou vybaveny hlubokými topeništěmi, které usnadňují nakládání sever-jih (naloženo do jednotky rovně, namísto na východ-západ (nakládáno do strany v jednotce). Když jsou topeniště hlubší, než je široká, lze je snadno vkládat bez otáčení Zatížení tímto způsobem také zabrání tomu, aby se kmeny odvalovaly směrem ke dveřím, což je skvělý bezpečnostní prvek.

Druhy kamen na dřevo: Katalytická vs. nekatalytická kamna

Regency nabízí dva typy kamen na spalování dřeva, dvoustupňová nekatalytická kamna na dřevo a třístupňová kamna na katalytické dřevo.

Nekatalytická kamna

U nekatalytických kamen je proud vzduchu v topeništi směrován tak, že se palivo spaluje ve dvou fázích: jednou při počátečním spalování a znovu při opětovném spalování kouře. Toto dvoustupňové spalování vytváří vyšší účinnost a podívá se na velkolepý oheň a vede k čistším emisím. Nekatalytická kamna produkují čisté a efektivní hoření, avšak nejsou schopny odpovídat době hoření, palivové účinnosti a sníženým úrovním emisí, které jsou schopny dosáhnout kamna Regency Catalytic Eco-Boost.

Katalytická kamna s technologií Eco-Boost

U katalytických kamen se do procesu vypalování přidává další třetí stupeň. Poté, co byly plyny znovu spalovány ve druhém stupni, jsou přiváděny přes katalytický spalovací zařízení, čímž se spouští třetí spalování a odstraňuje se většina zbývajících plynů a pevných částic. Technologie Regency Eco-Boost využívá strategické řízení proudění vzduchu a komoru katalytického spalovacího zařízení navrženou na míru. Výsledkem je vyváženost vyšší účinnosti, čistšího spalování a maximální regulace tepla - s menším množstvím dřeva, menším zatížením a menší námahou.

 

Energie odpovědná za životní prostředí

Kamna na dřevo Regency jsou testována a certifikována podle nejpřísnějších norem pro čistý vzduch stanovených Agenturou pro ochranu životního prostředí Spojených států (EPA). V současné době jsou naše řady Cascade Series a Pro-Series plně EPA 2020. To znamená, že uvolňují velmi málo pevných částic do atmosféry, méně než 2,0 gramy za hodinu. Inženýři společnosti Regency pečlivě navrhli topeniště tak, aby vytvářelo účinné proudění vzduchu kolem dřeva, což mu umožňuje dokonalejší spalování, což má za následek minimální a velmi jemný popel. Při porovnávání modelů zkontrolujte bílé štítky EPA - nižší hodnocení g / h znamená čistší a efektivnější kamna na dřevo.

Jak stromy rostou, absorbují oxid uhličitý z atmosféry. Když stromy umírají a jsou ponechány k rozkladu nebo hoření při lesních požárech, uhlík uložený ve stromech se uvolňuje zpět do atmosféry, opět jako oxid uhličitý. Při spalování palivového dřeva se produkuje stejné množství oxidu uhličitého, jaké absorbovalo - díky tomu je uhlíkově neutrální. Dřevo je také obnovitelným přírodním zdrojem energie. Dobře obhospodařované lesy jsou obnovitelným a udržitelným zdrojem energie, který také pomáhá snižovat emise skleníkových plynů spolu s naší závislostí na ropě a plynu.

Jste připraveni učinit další krok? Kontaktujte dnes autorizovaného prodejce Regency, který vám pomůže najít perfektní kamna na dřevo.