Regency

Krbová kamna Regency® Classic™ F1150

Regency
67.980 Kč
vč. DPH
56.182 Kč bez DPH

Kanadská krbová kamna REGENCY F1150 SMALL

Regency F1150 je nejmenší tradiční provedení kanadských krbových kamen od tohoto výrobce s ověřenou historií 35 let a zároveň nejprodávanější model v kanadském mrazivém podnebí. I tento nejmenší typ s regulovatelným výkonem od 3 do 11 kW je použitelný jako doplňkový zdroj tepla pro jarní a podzimní období pro prostory o velikosti 80-100m2 s obvyklou výškou stropu. Při dobré energitecké náročnosti objektu, lze i tento produkt použít jako hlavní zdroj tepla. Díky možnosti napojení na externí vzduch, je použitelný i do nízkoenergetických či pasivních domů díky kvalitní regulovatelnosti hoření.  Oproti původní verzi F 1110 je přidán v horní části spalovací komory přídavný deflektor, který prodlužuje dobu hoření, zároveň chrání horní desku před možným přetopením.

Základní provedení obsahuje samotnou jednotku krbových kamen, černé obloukové dveře  a krytkami pantu a podstavec ve shodném černém matném provedení.

Pro obměnu celkového vzhledu může zákazník zakoupit dveře s niklovým rámečkem, černé litinové nožičky nebo niklové nožičky (sortiment za příplatek).

Další nadstantartní možností je dodání desky Airmate, popelníkového systému a případně ventilátoru (sortiment za příplatek).

Kód zboží:
F1150
Výkon v kW (rozsah):
3 - 11
Interval přikládání:
6 hodin
Maximální délka polen:
450 mm
Vyhřívaný prostor (m3):
280
Emise (g/hod):
3
Certifikát EPA:
ANO
Průměr kouřovodu (mm):
150
Připojení kouřovodu:
Horní
Palivo:
dřevo
Teplovodní výměník:
NE
Nožičky:
podstavec Regency
Nožičky:
nožičky černé Regency
Nožičky:
nožičky zlaté Regency
Nožičky:
nožičky nikl Regency
Nožičky:
podstavec nový Regency
Dvířka:
dvířka černá Regency
Dvířka:
dvířka černá s niklovým proužkem Regency
Dvířka:
dvířka černá se zlatým proužkem Regency
Dvířka:
dvířka černá moderní Regency
Provedení:
ocel